E-Ticaret Site Yapımı

E-Ticaret Site Tasarımı ve Ürün Entegrasyonu

E-ticaret sitelerinin fiziksel mağazalara oranla maliyetleri oldukça düşük olması, zaman ve mekandan bağımsız alışveriş yapma olanağı e-ticaret sektörüne talebin her geçen gün artmasını sağlıyor.

Ürünlerinizi veya servislerinizi  internete taşımak , sadece belirli bir lokasyona değil sınırları olmayan bir dünyada tanıtım ve pazarlamanızı gerçekleştirmeniz için e-ticaret siteleri kuruyoruz.

Açık kaynaklı yazılımlar veya A’danZ’ye anahtar teslim e-ticaret paket programları tercih edebileceginiz seçenekler için bize ulaşın.

E-Ticaret Sitelerinin Avantajları

  • E-ticaretin hatırı sayılır avantajlarının başında 7/24 satış imkanı vermesi gelmektedir.  Artık internet sadece hızlı değil, aynı zamanda eskisine göre oldukça ucuz olduğundan dolayı bugün artık her saniye internette olmak mümkün. E-ticaret sitenizin yazılımı ve teknik altyapısı güçlüyse, müşterilerinize aralıksız satış imkanı sunabilirsiniz.
  • Sanal mağazalardan alışveriş yapmanın en büyük kolaylığı, ürünün hızlı bir şekilde satın alınması ve müşterinin ayağına kadar ulaştırılmasıdır. Bu sebeple internet kullanıcıları günün herhangi bir saatinde internette gördüğü bir ürünü satın alabilir.
  • E-ticaret sitesinin bir diğer avatajı ise online mağaza açmak için çok yüksek ücretler ödemeniz gerekmemesi. Profesyonel tasarımcılarımız sayesinde, e-ticaret sitenizi kendi dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilir  sonrasında siteyi kendiniz yönetmeye devam edebilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi yatırım bedeli, tasarım ücreti haricinde yıllık olarak sadece sitenizin alan adı ve hosting hizmeti için cüzzi bir ücret ödemeniz yeterli olacaktır.
  • Fiziksel mağazalar, sadece belli bir bölgedeki, yerel müşterilere erişmenize imkan tanımaktadır ancak bir sanal mağaza açarak tüm ülkeye, hatta tüm dünyaya satış yapabilirsiniz. Doğru bir strateji, iyi bir reklam kampanyası ve güçlü arama motoru optimizasyonu özellikleri sayesinde e-ticaret sitenizin erişim skalasını genişletebilirsiniz.
  • Bunların yanısıra online mağazalar sayesinde, tek bir yerden birden fazla kategoride ürüne ulaşmak mümkün olmaktadır. online ziyaretçilere sunulan bu imkan da e-ticaret’in bir başka önemli artısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem tamamlayıcı hemde benzer ürünlerin ziyaretçiye gösterilmesi sayesinde, yeni potansiyel satışlar da elde edebilirsiniz.