E-tradeglobal, AliExpress resmi iş ortağıdır

AliExpress Hızlı Başvuru Formu

12 yılı aşan e-Ticaret deneyimi, Türkiye’nin önemli şirketlerindeki kurumsal bilgi ve birikim ile odağında “Kaliteli Hizmet” ve “Kazandırmak” olan baştan uca hizmet sağlayıcıdır.

AliExpress ile E-İhracat yapmak dünyaya açılmak için beklemeyin.
E-tradeglobal’ a ulaşın. Size kalan tek şey siparişlerinizi göndermek olsun.

SERVİSLERİMİZ

E-İhracat ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için 10 yıllık tecrübe ile tüm ekimiz ile birlikte 7/24 yanınızdayız. Sizlere sadece ürünlerinizi paketleyip kargolamak kalır.
Ürün Seçimi/ Ürün Analizi

AliExpress ürün analizi sizler için yapıyor ve risk almadan E-ihracatta başarı yakalamanızı sağlıyoruz. Private Label’ a, Arbitrage’ a uygundur. • Ürettirdiğiniz kendi markanız ile satış yapabilirsiniz. • Ürün ya da ürün gruplarınızın pazar yeri uygunluğunu analiz ediyor, fiyat stratejileri belirliyoruz. • Toptan alıp perakende satabilirsiniz. • Stoksuz satış yapabilirsiniz.

Stoksuz Satış Ürün Analiz ve Fiyatlama

Yurtiçi ya da yurtdışı pazar yerlerinden analiz ettiğiniz ürünleri, AliExpress mağazanıza ekleyebilir stoksuz satış modeli ile yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Stoksuz satışta ürün seçim kriterleriniz neler olmalı, fiyatlama stratejisi neden önemlidir sorularının yanıtları için size yol gösteren ekibimiz ile birlikte ilerleyeceksiniz.

Ürün Bölge Analizi

AliExpress’ te bölgelerin ihtiyaçları doğrultusunda satış yapmak kârlı bir harekettir. Bazı bölgelerde bazı ürünlere olan talep beklenmedik bir şekilde artmaktadır. Bu fırsatları kaçırmamak gerekir. Bölgelerin ihtiyaçlarını analiz ederek erkenden fırsatları değerlendiriyoruz.

Ürün Fiyat Analizi

İster markanız ile satış yapın, isterseniz stoksuz çalışın AliExpress mağazanıza ürün yüklemeden önce atacağınız adımlar kritik rol oynar.
AliExpress ile 200 üzerinde ülke ve bölgeye karlı satış yapmak için E-ihracat’ a bizimle adım atın.

Ürün Yükleme

Anlaşmalı olduğumuz entegratör şirketlerin altyapıları ile ürünlerinizi daha düşük maliyetler ile mağazanıza yüklüyoruz.
Ürünlerinizi AliExpress panelinden yüklüyoruz.
Ürünlerinizi Nesatılır.com ücretsiz entegrasyonu ile yüklüyoruz.

Ürün Optimizasyonu

AliExpress’ e satış’ a açtığınız ürünlerden beklediğiniz ciroları alabilmek için optimizasyon kritik bir öneme sahiptir. Ürün Optimizasyonu için bizimle iletişime geçin.

Kampanya Yönetimi

AliExpress mağazanızın tüm pazarlama ve reklam yönetimini ek bir araç satın almadan platform içerisinden yürütürsünüz. Etkin pazarlama yönetimi için sizinleyiz.
Kampanya yönetimini maliyete değil, kara dönüştürün!

Mağaza Dekorasyon

Mağaza dekorasyonu, vitrininizdir. E-ihracat pazarında varlığınızı devam ettirebilmeniz için marka çalışması yapıyoruz.
Mağazanıza ziyaretçi çekmek ve satış’ a dönüşmesini sağlamak için uzman ekibimiz ile iletişime geçin.

Kargo

Anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile şirketinize özel çözümler sunuyoruz.
Depo Hizmeti ve Aktarma Merkezi hizmetlerimiz satıcılar için kritik rol oynuyor.
Stoksuz çalışan satıcılarımız için aktarmamerkezi çözüm iş ortağımız ile siparişlerinizin zamanında gönderilmesini sağlıyoruz.

Müşteri Deneyim Yönetimi

AliExpress’ te mağaza puanı ve takipçi sayısı satışlara 1. dereceden etki eder.
Müşteri yönetimi, sipariş öncesi ve sonrası olarak değerlendirilmelidir.
Sipariş öncesi süreçte, satışa etki eden tüm süreçler profesyonel ekip ile yürütülür. Müşteri toplu satın alım talepleri değerlendirilir, müşterilere zamanında ve hızlı yanıt sistemi kurulur.
Sipariş sonrası süreçte, mağaza puan ve değerlendirmeleri için etkin çalışma yürütülür.