Udemy Eğitimleri

AliExpress’in Resmi Eğitmeni Sevtap Küçük’ten

AliExpress Satıcı Eğitimi

"Sıfırdan İleri Seviye E-İhracat” kursu Udemy'nin en çok talep gören e-ticaret eğitimidir. 11 saat 44 dakikalık kurs içeriğinde AliExpress ile ilgili merak edilen her şeyi bulacaksınız.

Udemy e-ihracat eğitimi aynı zamanda AliExpress ve Alibaba’daki e-ihracat süreçlerinde yanınızda olacak satıcı kılavuzu niteliğindedir. Platformda yapılacak her geliştirme için yeni eğitim videoları ekleniyor ve güncel tutuluyor.

Bu kursu tamamlayan AliExpress satıcı adaylarımız mağazalarını açıp başarılı satışlar gerçekleştirirler ve müşterilerine sorunsuz şekilde ulaştırırlar. Udemy e-ihracat eğitimi derslerinde ürünü olmayan satıcı adayları için Ne Satılır araçları ile dropshipping modeli de anlatılmaktadır.

Mevcut AliExpress satıcılarımız ise satışlarını artırır, platform stratejilerini öğrenir, mağaza verimliliklerini kolayca analiz ederler.

Toptan e-ihracat hedefindeki satıcı/satıcı adayları Alibaba Group’un ilk e-ticaret girişimi olarak kurulan ve uluslararası alanda toptan ticaret yapılmasına olanak sağlayan alibaba.com hakkında en önemli konu başlıklarında eğitim videoları ile mağaza açmak, ürün eklemek, platformda ürünlerin ilk sayfalarda yayımlanmasını sağlamak, doğru alıcıya ulaşmanın temel kriterleri, müşteri hazır alım taleplerini satışa dönüştürmek gibi konu başlıklarında A’dan Z’ye tüm detaylarda uzman olurlar.

E-Trade Global ve AliExpress tarafından desteklenen resmi Udemy setine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Bu kurs kimler için uygun:

– İşini dünyaya açmak isteyen kobiler

– İşini dünyaya açmak isteyen girişimciler

– Ürünlerini tüm dünya ile buluşturmak isteyen üreticiler

– Ek gelirim olsun diyen öğrenciler

– Ürünlerini tüm dünya ile buluşturmak isteyen tedarikçiler