Hakkımızda

 

Artık insanoğlunun her tarafı akıllı cihazlarla çevrilmiş durumda. İnternetin değmediği nokta kalmadı. Bu da farklı sektörlerin doğmasına neden oluyor ve her güne yeni fırsatlarla uyanıyoruz. Özellikle e-ticaret danışmanlık sektöründe çeşitli satıcılar ve tedarikçiler için yeni alanlar oluşuyor.

Yıllardır kendini dijital dünyanın dinamikleriyle geliştiren bizler, her yıl gücüne güç katan e-ticaret sektörüne olan ilgimizi ve bu alanda edindiğimiz tecrübemizi E-Trade Global çatısında birleştirdik.

Türkiye e-ticaret sektöründe önemli bir noktada. Ancak bu potansiyelini tam olarak gösterebilmiş değil. E-Trade Global olarak hedefimiz bu toprakların avantajını kullanarak yerli satıcılarımızın ve tedarikçilerimizin global sahada yükselmesini sağlamak ve sürdürebilir bir ekonomi oluşturmak.

Bizimle yol almak isteyen markalara tecrübelerimizi eğitimlerle, workshoplar ile ve danışmanlık hizmetimizle aktarıyor ve e-ticaret ve ihracat pazarında başarılarına ortak oluyoruz.

Kimi zaman gecemizi gündüzümüze katmamız gerekse de birlikte büyümenin verdiği heyecanla motive oluyoruz. Çünkü, bizim başarımız, sizlerin de başarısı. Online pazar yerlerinde dengeli bir ekonomi oluşturmak ve düzenli büyüme için, kalıcı olmak ve zamana uygun bir gelir modeli benimsemek gerekir.

Tüm bu stratejileri sizinle paylaşmak için buradayız.

Projen Hakkında Bilgi Ver

Artık insanoğlunun her tarafı akıllı cihazlarla çevrilmiş durumda. İnternetin değmediği nokta kalmadı.

Türkiye e-ticaret sektöründe önemli bir noktada. Ancak bu potansiyelini tam olarak gösterebilmiş değil. E-Trade Global olarak hedefimiz bu toprakların avantajını kullanarak yerli satıcılarımızın, tedarikçilerimizin global sahada yükselmesini sağlamak ve sürdürebilir bir ekonomi oluşturmak. Akıllı cihazlardan yapılan ticaret hacmi her yıl katlanarak devam ediyor. İyi bir ürün, doğru pazar yerinde doğru stratejiyle firmaya büyük kazanç getirebilir. Bizimle yol almak isteyen markalara, mağaza sahiplerine ve tedarikçilere tecrübelerimizi eğitimlerle ve danışmanlık hizmetimizle aktararak büyük resimde bir yer edinmesi için çaba sarf ediyoruz. Kimi zaman gecemizi gündüzümüze katmamız gerekse de birlikte büyümenin verdiği heyecanla motive oluyoruz. Çünkü bizim başarımız, müşterilerimizin de başarısı.

AliExpress gibi online pazar yerlerinde dengeli bir ekonomi oluşturmak ve düzenli büyüme için kalıcı olmak ve zamana uygun bir gelir modeli benimsemek gerekir. Tüm bu stratejileri sizinle paylaşmak için buradayız.

Sevtap Küçük

Kurucu