Yurt İçi Danışmanlık

E-Ticaret ile Türkiye'nin Her Yerine Satış Yapmanın Tam Zamanı

Online mağazalara, e-ticaret platformlarına müşteri çekmek sanıldığı kadar kolay değil. Kullanıcılar binlerce mağaza içinden neden sizi tercih etmeli?
Neden onlarca seçenek içinden sizin ürününüzü almalı?
Günümüzde rekabet her gün artarken bu ortama uyum sağlamalı ve her senaryoya hazırlıklı olmalıyız. E-Trade Global ekibi rekabet ortamını analiz ederek online ticarette rakiplerinizin önüne geçeceğiniz çözümler sunuyor.

HİZMETLERİMİZ

E-Ticaret site kurulumu, e-ticaret pazaryeri mağaza açılışı, e-ticaret yönetimi, pazar yerleri e-ticaret danışmanlığı ve kurumsal eğitimlerimiz ile 10 yıldır yanınızdayız. Ayrıntılı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
E-Ticaret Danışmanlık
E-Ticaret Pazar Yeri Yönetimi
E-Ticaret Kurumsal Eğitimler

ÇÖZÜMLERİMİZ

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

İnternet alışverişinin artmasıyla e ticaret sitesi kurmak isteyen, ürünleri çevrimiçi pazarda satmak isteyen girişimcilerimiz için hizmet veriyoruz.
E-Trade Global olarak markanızı en iyi temsil eden sitenizi kuruyor ve e-ticarette başarının ilk adımını birlikte atıyoruz.

Arama Optimizasyonu

Çevrimiçi aramalarda site sıralamanızı yukarıya taşıyoruz. Markalarımızın, hedef kitlelerinin yanıt verdiği anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini belirliyor, arama motoru sonuçlarının optimize edilmesini sağlıyoruz.

Entegrasyon İş Ortaklıkları

İş ortağı olduğumuz entegratörler ile tüm ürünlerinizi siteniz ve pazaryerlerinde kolayca satışa açmanızı sağlıyoruz.

Logistik İş Ortaklıkları

Lojistik iş ortaklıklarımız sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışı kanallarda en uygun çözümler sunarak ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Pazar Araştırması

Hangi ürün, hangi kanal, hangi fiyat, toplam maliyetler başlıklarında gerçekleştirdiğimiz pazar araştırması analizi ile yol haritanızı çiziyor, satış ve risk oranlarınızı belirlemenizi sağlıyoruz.

Pazar Yeri Seçimi & Kampanya Yönetimi

Markanıza en uygun satış kanallarını ve online pazaryerlerini belirliyoruz. Pazaryeri kampanyalarınızı tüm kanal stratejileri ile birlikte sizin için yönetiyoruz. (Trendyol, Gittigidiyor, N11, Hepsiburada)

Online mağazaya, e-ticaret platformuna müşteri çekmek sanıldığı kadar kolay değil. Kullanıcılar binlerce mağaza içinden neden sizi tercih etmeli? Neden onlarca seçenek içinden sizin ürününüzü almalı? Günümüzde rekabet her gün artarken bu ortama uyum sağlamalı ve her senaryoya hazırlıklı olmalıyız. E-Trade Global ekibi rekabet ortamını analiz ederek online ticarette rakiplerinizin önüne geçeceğiniz çözümler sunar.

Kısacası online mağazanızın firmanıza değer katması için A’dan Z’ye her şeyi üstlenir, birlikte büyümenin keyfini beraber yaşarız.