Yurt Dışı Danışmanlık

Uzman ekibimiz faaliyet gösterdiğiniz sektöre, satacağınız ürüne, hedef ülkeye seçimine göre size en uygun e-ihracat danışmanlık stratejisini belirliyor ve sizi bekliyor.
E-Trade Global olarak, kendi web sitesi üzerinden ya da e-ihracat pazaryerleri ile çalışmanızı sağlıyor ve ürünlerinizi tüm dünya ile buluşturuyoruz.

SERVİSLERİMİZ

E-İhracat danışmanlık ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için 10 yıllık tecrübe ile tüm ekimiz ile birlikte 7/24 yanınızdayız. Sizlere sadece ürünlerinizi paketleyip kargolamak kalır.
PAZAR ANALİZİ
PAZAR ANALİZİ

E-ticaretın kritik adımlarından biri hedef pazarın analiz edilmesidir. Doğru yapılan analizle ve bu analiz sonucunda çizilen rota riskleri aza indirir, müşterilere çözüm odaklı iletişim yapılmasını sağlar. Pazar yeri analizlerimizle müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

ÜRÜN ANALİZİ / ÜRÜN SEÇİMİ
ÜRÜN ANALİZİ / ÜRÜN SEÇİMİ

Girilen pazar yerinde hangi ürünlerin öne çıktığına bakılmalıdır. Kullanıcıların hangi kategorilere, hangi ürünlere dikkat ettiği iyi takip edilmelidir. Yeni ürün analizi için trendleri takip eden ekibimiz tüketici problemlerini çözen uygulamalarıyla fark yaratır.

ÜRÜN FİYAT ANALİZİ
ÜRÜN FİYAT ANALİZİ

E-ticaret platformlarında aynı ürünün farklı mağazalarda değişken fiyatları olabilmektedir. Her zaman en uygun fiyatı vermek iyi fikir olmayabilir. Bazen en yüksek fiyatı biçmek mantıklı bir karardır. Ürün fiyatlarındaki dalgalanmayı takip ederek müşterilerimize en yüksek verimi getirecek fiyatı tespit ederiz.

ÜRÜN BÖLGE ANALİZİ
ÜRÜN BÖLGE ANALİZİ

Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda satış yapmak kârlı bir harekettir. Bazı bölgelerde bazı ürünlere olan talep beklenmedik bir şekilde artmaktadır. Bu fırsatları kaçırmamak gerekir. Bölgelerin ihtiyaçlarını analiz ederek erkenden fırsatları değerlendiririz.

ÜRÜN MALİYET ANALİZİ
ÜRÜN MALİYET ANALİZİ

Amacımız şirketinize para kazandırmak. Maliyetleri bilmeden yapılacak satışlar stabil bir ekonomi yaratmaya uygun değildir. Maliyetleri teker teker analiz ederek işletme için en uygun maliyet değerlerini çıkarır ve uzun süre korunacak bir iş modeli kurarız.

BÖLGESEL FİYATLAMA
BÖLGESEL FİYATLAMA

Ürünleri bölgesel olarak fiyatlayarak farklı coğrafyalardaki müşterilere ulaşmak daha kolaydır. Ülkelerin ekonomik durumunu bilmek, para piyasalarını takip etmek ayrı bir uzmanlık dalıdır ve profesyonel destek şarttır. E-Trade Global’de her bölge için detaylıca çalışan ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır.